Web tasarım nedir? Web sitenizin içeriği, göründüğü yol ve çalışma şekli ile birlikte web sitesinin tasarımı tarafından belirlenir. Web tasarım nedir sorusuna bir başka açıyla bakacak olursak, site ziyaretçilerinize sayfa gönderen etkileşimli özelliklerin düzenini, renklerini, metin stillerini, yapısını, grafiklerini, görüntülerini ve kullanımını belirleyen bir elektronik dosyalar koleksiyonunu kavramsallaştırma, planlama ve oluşturma sürecidir. Profesyonel Web tasarım, işletmenizi çevrimiçi olarak güvenilir göstermeye yardımcı olur.

Web Tasarımın Önemi

Web tasarım her zaman özel ve tüzel kişiler arasında resmi olarak bir bilgilendirme kanalı olmuştur. İnternet kullanımının hızının da artması ile, sadece metin içerik değil zengin medya deneyimi, resimler ve videolar son kullanıcı yada tüketiciye ulaştırılması yolunda kolaylık sağlamıştır. Böylece bir çok kişi evinden dışarı çıkmadan, iş yerinde veya akıllı telefonu ile istediği vakitte istediği bilgiye arama motorlarını kullanarak web sayfalarına ulaşım sağlayabilmektedirler. Bu sebeple kurumlar internette en iyi ve en etkili biçimde var olmak adına web tasarım yatırımlarını arttırmışlardır.

Nasıl Çalışırız?


1- Sizi Dinleriz

Hayalinizdeki web sitesini bize anlattıktan sonra çalışmaya başlamadan önce gerekli resim,yazı,video ve bilgileri aldıktan sonra veri analizlerini yaparak başlıyoruz. Beraber fikir alışverişinde bulunarak web sitesi projenizin planlanması için gerekli hizmet ve iletişim bilgilerini alıyoruz.

2- Planlamamızı Yaparız

İlk görüşmenin ardından, fikrinizin genel hatlarıyla, ana materyalleri oluşturup ve tasarım başlamadan önce yapmamız gereken öncelikleri konularda fikir beraberliği yapacağız.


3- Projenin Demo Tasarımı

Gereken materyaller toplandıktan sonra işe koyulmanın zamanı gelmiştir. Kurumsal web siteniz için demo bir web sitesi hazırlarız ve detayları sizinle paylaşırız. Sizinde onayınız olduktan sonra projeye başlarız eğer hoşunuza gitmeyen yada değişiklik yapılması istediğiniz yerlerde gerekli revizyonları yaparız. Projenin demosunu beğenmediğiniz sürece sizden kesinlikle maddi bir talepte bulunmayız.

4- Proje İçin Onayınızı Bekleriz

Size sunulan demo projeyi ve içeriği beğenene kadar ön çalışmalarımızı devam ettiririz. Hayalinizdeki tasarımı yakalayana kadar demo proje uygulamamıza devam ederiz.

5- Projemizi Hayata Geçiririz

Gerekli tasarımlar ve fikir birliği sağlandığı takdirde anlaşma için onayınız alınır. Ekibimiz istekleriniz ve fikirleriniz doğrultusunda projeyi tasarlar ve revize eder ve son olarak Projeyi çevrimiçi olarak yayına alırız.

WhatsApp chat